• אלון פורת - סטודיו לצילום
  • 054-4606091

לפרסום בעיתונים, באינטרנט או לאתר שלכם. עם רקע לבן נקי כמו שנדרש באמזון, או עם רקע יוקרתי...

צילום מוצרים - צילום פקשוט'ס


צילום מוצרים, או בשמו הידוע יותר פקשוט'ס הוא צילום שמטרתו להציג את המוצר בצורה הברורה והבהירה ביותר, בדרך כלל כדי להציג את המוצר בקטלוגים ובעיקר באינטרנט.

צילומי פקשוטים מיועדים למטרות מגוונות:

צילום פרסומות
צילום בגדים לקטלוגים
צילום מוצרים לקטלוגים
צילום לאינטרנט (אמזון, אי-ביי וכו')
צילום למדורי אופנה בעיתונות ויחסי-ציבור
צילום מוצרים בתלת מימד - 360 מעלות

צילום נעליים

צילום מוצרים לקטלוגים

הצילומים מציגים את העבודה שלכם בצורה הטובה, המחמיאה והמפתה ביותר, ויש להם שימושים רבים:
לכרזות, לקטלוגים, חוברות, לתלות בחנויות, לאריזות ושקיות נייר, לשלוח לעיתונים ולאתרי האינטרנט לצורך יחסי ציבור. לכל דבר שמקדם את העסק שלכם.

כשלקוחות מחפשים (ומוצאים) אתכם באינטרנט, הם רוצים לא רק לקרוא, אלא גם לראות על מה מדובר. לכן אתר האינטרנט שלכם צריך להכיל מידע מילולי משולב בתמונות. תמונות מושכות את העין לקרוא ותמונות מוצלחות – עושות זאת טוב יותר :)

באתר שלכם, מצפים מכם להציג את המוצרים שלכם לא רק לספר עליהם ...

צילום מוצרים לקטלוג

אם אתם רוצים לנצל את יחסי הציבור שלכם, הכרחי שיהיה לכם באופן זמין תמונות טובות ועדכניות: של החנות שלכם, של המוצרים שלכם, ולעיתים אפילו של עצמכם. כשצצה הזדמנות ואתם זוכים לאזכור וחשיפה עיתונאית, פונים אליכם ומבקשים תמונות לצרף לידיעה, ובישראל כמו בישראל זה  תמיד מעכשיו לעכשיו, ברגע. אם אין לכם את התצמונות בשלוף, תפסידו אופציה לחשוף את תמונות המוצרים שלכם.
ואף עורך לא יחכה שתצטלמו במיוחד. כשעושים כתבה על כמה עסקים, אז זה שיש לו תמונה טובה מקבל חשיפה ומיצוב גבוהים יותר.
אם אין לכם תמונות זמינות, אתם מפסידים חשיפה ששווה הרבה!

צילום מוצרים לאינטרנט

צילום בגדים על קולבים, על בובה, או מונחיםצילומי בגדים ללא דוגמנים, הוא פתרון מהירוזול להפיק קטלוג מלא של פרטי הקולקציה.הן כצילום קטלוג מלא, והן כהשלמה של פריטים שיוצרו מאוחר יותר ולא הספיקו להיכנס לצילומי האופנה של הקולקציה. צילומי בגדים על קולב, או מונחים על משטח מתאימים מאוד לאינטרנט, לקטלוג ביגוד עם מחירים, או כהשלמה לצילומי האווירה והאופי של הפקת אופנה מלאה.

היתרון בצילומים אלו הוא שהם פשוטים מאוד להפקה, אין צורך בצוות גדול. פשוט שולחים את הפריטים לסטודיו, ומקבלים אותם בחזרה לאחר יום- יומיים. אין צורך בניקוי יבש כי אין לכלוך מאיפור או בכלל, ואין צורך בתיאום של מאפרים, ספרים, דוגמניות וכו'. כמובן שזה מתבטא גם במחיר זול יותר מהפקת אופנה.בצילום קטלוגי, כמו בכל צילום אחר שמציג את העבודה שלכם, חשוב להקפיד על איכות גבוהה, תאורה מדוייקת, וצילום נכון שמחמיא לפריטים.
בצילום מקצועי – גם חולצת טריקו יכולה להיראות מליון דולר.

צילום מוצרים לאינטרנט
צילום מוצרים לאינטרנט
צילום מוצרים מקצועי
צילום מוצר לקטלוגים